Vítejte na kalkulačce RPSN
Běžný účet

kalkulacka rpsna

Běžný účet

Protože už víme, že chcete ušetřit na poplatcích za svůj běžný účet, pojďme rovnou na věc. Napište nám, jak vás máme kontaktovat, a my se vám sami ozveme. V naší nabídce najdete produkty všech hlavních poskytovatelů. Vyzkoušejte nás zdarma! Na bankovních produktech s námi ušetřilo již více než 127 tisíc klientů. V případě, že aktuálně hledáte zaměstnání a potřebujete půjčku, můžou se hodit půjčky pro nezaměstnané.

Základní parametry

Osobní údaje

O projektu:

Ušetři.bravocredit.cz je unikátní systém pro sjednání finančních produktů po internetu, který klade důraz na bezpečí klientů. Chcete vědět víc? půjčka na směnku ihned.

Pravidla a obchodní podmínky

Instituce

Kdo jsme?

Ušetři.bravocredit.cz je společný projekt největšího českého webu o osobních financích bravocredit.cz a finančněporadenské společnosti Partners Financial Services, a.s.. Společnost Partners Financial Services můžete kontaktovat na telefonní lince 800 63 63 63 nebo e-mailem na info@partners.cz. bravocredit.cz a správce Ušetři.bravocredit.cz zastihnete na usetri@penize.cz. Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2013 bravocredit.cz a dodavatelé. Pokud jste se ocitli v minulosti v prodlení se splácením, budete potřebovat nebankovní půjčky bez registru.

Redakce bravocredit.cz
Prague Gate, 4. patro, Türkova 2319/5b
149 00 Praha 4 – Chodov
E-mail: redakce@penize.cz Díky rostoucí konkurenci na trhu se poskytovatelé půjček ihned začali předhánět v akčních nabídkách a bonusech.

Partners Financial Services, a.s.
Prague Gate, 4. patro, Türkova 2319/5b
149 00 Praha 4 – Chodov
E-mail: info@partners.cz

Operativni pujcka